Labortechnikus

Job ID 288675 Date posted 03/18/2024 Location : Kaposvár, Magyarország

Szeretne stabilabb, fenntarthatóbb jövőt építeni, szeretné karrierjét ápolni? Csatlakozzon a Cargill 160 000 alkalmazottból álló csapatához, amely elkötelezett amellett, hogy biztonságos, felelős és fenntartható módon táplálja a világot.  Ez a pozíció a Cargill Magyarország Zrt- n belül a gabonakereskedelmi divízón belül nyílt Kaposváron a kaposvári laboratóriumban. Csapatunk olyan megoldásokat kutat, fejleszt és hoz létre, amelyek az ügyfeleink számára egészséges megoldást biztosítanak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gabona és olajosmag minták kézi és műszeres vizsgálata munka utasítások maradéktalan betartásával

  • Vizsgálati eredmények pontos, precíz vezetése

  • Minta raktár készletnyilvántartás naprakész vezetése, selejtezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszer technikus, labor technikus, vagy ezzel egyenértékű releváns végzettség

  • 1-3 év releváns munka tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • ISO 17025 minőségirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Sikeres csapatban való munka

  • Folyamatos szakmai- és személyes fejlődési lehetőség

  • Stabil vállalati kultúra, megbízható cég

  • Cafetéria

Munkavégzés helye:  Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre az alábbi linkre:
Follow us on LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Cargill is committed to being an inclusive employer. Click here to find out more https://careers.cargill.com/diversity/

Linkedin-álláspárosító

Megtalálhatja, hová illene a Cargill szervezetében. Jelentkezzen be, hogy elérje a LinkedIn-profilját, és mi a kompetenciái és tapasztalatai alapján megkeressük azokat az állásokat, amelyek megfelelhetnek Önnek.

Találja meg az Önnek megfelelő állást

Fenntartható
kakaótermesztés

A Cargill Cocoa Promise programja elkötelezett az iránt, hogy több generáció számára biztosított legyen a kakaóágazat virágzása.

További információk (Fenntartható kakaótermesztés)

Befogadás és
sokféleség

Befogadó kultúránk segítséget nyújt számunkra a világ jövöjének alakításában.

További információk (Befogadás és sokféleség)

Az élet a
Cargillnál

Fedezze fel, miként érheti el magasabb céljait, ha pályafutását a Cargillnál folytatja.

További információk (Az élet a Cargillnál)

Nincsenek utoljára megtekintett álláslehetöségek… még.

Tallózzon a webhelyen rendelkezésre álló álláslehetőségek között.Ezután az utoljára megtekintett álláslehetőségeket itt láthatja majd.

Gyarapodás