Értékesítési specialista (Sertés takarmányok) Kelet- Magyarország

Job ID 286309 Date posted 02/23/2024 Location : Budapest, Magyarország

Szeretne stabilabb, fenntarthatóbb jövőt építeni,  szeretné karrierjét ápolni? Csatlakozzon a Cargill 160 000 alkalmazottból álló csapatához, amely elkötelezett amellett, hogy biztonságos, felelős és fenntartható módon táplálja a világot.  Ez a pozíció a Cargill állati takarmányozás és állategészségügy üzletágán belül nyílt; ahol a legmegfelelőbb  takarmányozási módszereken keresztül javítjuk az állatok életkörülményeit. Csapatunk olyan megoldásokat kutat, fejleszt és hoz létre, amelyek az ügyfeleink számára egészséges megoldást biztosítanak.

Főbb feladatok, munkák:

  • A meglévő nagyüzemi sertés partnerekkel történő kapcsolattartás

  • Partnerek látogatása, Cargill takarmányok értékesítése, igényfelmérés

  • Új értékesítési lehetőségek figyelése, új vevők szerzése

  • Nyilvántartások, jelentések készítése, kapcsolattartás társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, agrár szakirányú végzettség (főiskola vagy egyetem)

  • Értékesítés terén szerzett tapasztalat

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

  • Jogosítvány (B kategória)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Sertéstelepi gyakorlat

  • Angol nyelvismeret

  • Terület és partnerismeret a régióban

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Sikeres csapatban való munka

  • Vállalati gépkocsi, laptop, mobiltelefon

  • Folyamatos szakmai- és személyes fejlődési lehetőség

  • Alapbér + teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem

  • Cafetéria

  • Munkavégzés helye:  Kelet- Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el részünkre az alábbi linkre :

Linkedin-álláspárosító

Megtalálhatja, hová illene a Cargill szervezetében. Jelentkezzen be, hogy elérje a LinkedIn-profilját, és mi a kompetenciái és tapasztalatai alapján megkeressük azokat az állásokat, amelyek megfelelhetnek Önnek.

Találja meg az Önnek megfelelő állást

Fenntartható
kakaótermesztés

A Cargill Cocoa Promise programja elkötelezett az iránt, hogy több generáció számára biztosított legyen a kakaóágazat virágzása.

További információk (Fenntartható kakaótermesztés)

Befogadás és
sokféleség

Befogadó kultúránk segítséget nyújt számunkra a világ jövöjének alakításában.

További információk (Befogadás és sokféleség)

Az élet a
Cargillnál

Fedezze fel, miként érheti el magasabb céljait, ha pályafutását a Cargillnál folytatja.

További információk (Az élet a Cargillnál)

Nincsenek utoljára megtekintett álláslehetöségek… még.

Tallózzon a webhelyen rendelkezésre álló álláslehetőségek között.Ezután az utoljára megtekintett álláslehetőségeket itt láthatja majd.

Gyarapodás